Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Polski SIMP, Ośrodek Rzeczoznawstw i Szkoleń SIMP-AUTOMEX  zaprasza serdecznie na  seminarium  szkoleniowe dokształcające dla rzeczoznawców samochodowych, które odbędzie się :

16 czerwca 2018 r. sobota o godz. 10.00  w Krakowie , sala szkoleniowa –  SCSK Optima Kraków ul. Malborska 65. Na miejscu bezpłatny parking .

Temat szkolenia :   „Technika świetlna w pojazdach samochodowych. Rodzaje, funkcje i problemy eksploatacyjne”

Podczas szkolenia będą przedstawione następujące zagadnienia :

  1. Rys historyczny oświetlenia elektrycznego
  2. Podstawowe konstrukcje reflektorów i lamp tylnych
  3. Źródła światła i ich właściwości
  4. Nielegalne źródła światła oraz ich wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym
  5. Rodzaje stosowanego oświetlenia przedniego
  6. Oświetlenie adaptacyjne w technologii ksenonowej, LED i LCD
  7. Problematyka prawidłowego  funkcjonowania i ustawiania świateł w najnowszych pojazdach
  8. Prezentacja możliwości konstrukcyjnych świateł w technologii LED

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o ukończeniu  seminarium szkoleniowego. W trakcie szkolenia zaprosimy Państwa na przerwę kawową oraz obiad na miejscu w restauracji.

Szkolenie przeprowadzi znany nam doświadczony wykładowca – trener Pan Zenon Rudak  z firmy Hella Polska . który ma bogate doświadczenie zawodowe. Przedmiotowe szkolenie uzyskało aprobatę Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego, więc udział w nim stanowi podniesienie kwalifikacji zawodowych dla rzeczoznawców samochodowych certyfikowanych we wszystkich jednostkach certyfikujących akredytowanych przez PCA oraz pracowników zgodnie z wymogami Kodeksu Pracy – art. 94 pkt.6 ustawy z dnia 26.06.1974 (tekst jednolity DZ.U. z 2016 r. poz. 1666 z późn. zm.)

Zgłoszenie:  email z załączonym wypełnionym i podpisanym  formularzem zgłoszeniowym – widoczny  na drugiej stronie niniejszego zaproszenia , prosimy przesłać na biuro@simp.edu.pl . Każde zgłoszenie, które do nas dotrze będzie odwrotnie potwierdzone również emailem. Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 09.VI.2018 r. 

Koszt udziału: 290 zł brutto a dla członków PTIM SIMP 240 zł brutto. Należność będzie  można uregulować na miejscu przy rejestracji uczestników lub dokonać przedpłaty przelewem na nasze konto ale dopiero po potwierdzeniu szkolenia, co zostanie podane na stronie internetowej jak również  potwierdzimy telefonicznie na ok. 10 dni  przez w/w terminem szkolenia.

 

Z poważaniem
Piotr Gębiś

Icon

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY „Seminarium szkoleniowe dokształcające dla rzeczoznawców ”